You can use Google to translate this website. We take no responsibility for the accuracy of the translation. Using this service may place a cookie on your computer.

SØG

Dagtilbudsbestyrelsen for område Øst

Område Øst dækker over Houlkær, Overlund, Møllehøj, Hammerhøj, Ørum og Sødal.

INDHOLD

Medlemmer af dagtilbudsbestyrelsen i område Øst

Navn

Valgt for

Mail

Telefon

Mikkel Frederiksen Bay (formand)

Ørum

mikkelbay@gmail.com

22 49 28 95

Lise Elisabeth Haaning (næstformand)

Møllehøj

 

lise.elisabeth.jensen@gmail.com

28 89 87 49

Johnny Skott

Unoden

johnny@4-sure.dk

60 53 30 98

Louise Kristensen

kokholm

lkristensen@outlook.dk

28 59 52 00

Lotte B. Pedersen

Sødal afd. Løvel

lbp@viborg.dk

29 91 25 03

Kristina Wulf Nielsen

Sødal afd. Rødding

kriswulff@gmail.com

23 24 68 76

Freja Viskum Jensen

Lyngens

frejaviskumjensen@gmail.com

60 61 71 11

Tanja Rosenkvist Kastbjerg

Hammershøj

tanjax@live.dk

24 48 78 98

Katrine Fredslund

Tapdrup

katrinefredslund@gmail.com

30 27 36 25

Solveig Pillsburg Kristensen

Børnehusenes personale

solv1728@viborgskoler.dk

Susanne Hellerup

Dagplejens personale

susa195s@viborgskoler.dk

22 15 88 93

Jill Dyrlund

Områdets ledelse (ikke stemmeret)

jin@viborg.dk

30 30 29 56

Ib Nielsen

Områdeleder (ikke stemmeret)

ibni@viborg.dk

25 74 95 00

Suppleanter for dagtilbudsbestyrelsen område Øst

Navn

Valgt for

Mail

Telefon

Kennet Hoberg

Unoden

hoberg84@hotmail.com

93 60 37 27

Malene Bregendahl Kristensen

Ørum

malene@bay-gruppen.dk

60 61 97 72

Katrine Olsen

Sødal afd. Løvel

olsen_74@hotmail.com

30 70 97 70

Rasmus Bæk

Sødal afd. Rødding

rasmusbolsen@live.dk

22 12 72 88

Cecilie Sørensen

Lyngens

cecilie_soerensen@hotmail.com

60 46 39 83

Camilla Kroustrup

Kokholm

mill-89@hotmail.com

Ingeborg Liingaard Stougaard

Hammershøj

ingeborgliingaard@gmail.com

53 63 84 85

Marie Hansen Bielefeldt

Tapdrup

mariemartinhansen@gmail.com

Pia Bøgholm

Møllehøj

p.bogholm@gmail.com

51 90 71 72

Vakant

Børnehusenes personale

Vakant

Dagplejens personale

Pernille Dam Marcussen

Områdets ledelse

pdm@viborg.dk

22 49 97 33