You can use Google to translate this website. We take no responsibility for the accuracy of the translation. Using this service may place a cookie on your computer.

SØG

Dagtilbudsbestyrelsen i område Øst

Område Øst dækker over Houlkær, Overlund, Møllehøj, Hammerhøj, Ørum og Sødal.

Medlemmer af dagtilbudsbestyrelsen i område Øst

Navn

Valgt for

Mail

Telefon

Mikkel Frederiksen Bay (formand)

Ørum

mikkelbay@gmail.com

22 49 28 95

Esben Hedegaard (næstformand)

Unoden

esben-hedegaard@hotmail.com 

21 63 08 95 

Lise Elisabeth Jensen

Møllehøj

 

lise.elisabeth.jensen@gmail.com 

28 89 87 49

Puk Czagala Sølver

kokholm

puk@illus.dk 

Lina Seiersen

Sødal afd. Løvel

linanielsen1987@gmail.com

60 16 87 19

Sara Irene Nielsen

Sødal afd. Rødding

sarairenen@hotmail.com 

Tonny Jensen

Lyngens

tonnyjensen@live.dk 

60 61 71 11

Tanja Rosenkvist Kastbjerg

Hammershøj

tanjax@live.dk

24 48 78 98

Marie Bielefeldt Kjærsgaard

Tapdrup

mariemartinhansen@gmail.com

25 38 44 21

Mie Højgaard Bloch

Arnbjerg 

miehojgaard@gmail.com

Solveig Pillsburg Kristensen

Tapdrup Børnehus (medarbejder)

Solv1728@viborgskoler.dk 

Susanne Hellerup

Dagplejens personale

susa195s@viborgskoler.dk

22 15 88 93

Malene Rothmann Poulsen

Områdets ledelse (ikke stemmeret)

malpo@viborg.dk

60 19 72 08

Rudi Horsager Mikkelsen

Områdeleder (ikke stemmeret)

rud@viborg.dk 

40 16 27 15

Suppleanter for dagtilbudsbestyrelsen område Øst

Navn

Valgt for

Mail

Telefon

Malene Bregendahl Kristensen

Ørum

malene@bay-gruppen.dk

60 61 97 72

Katrine Olsen

Sødal afd. Løvel

olsen_74@hotmail.com

30 70 97 70

Rasmus Bæk

Sødal afd. Rødding

rasmusbolsen@live.dk

22 12 72 88

Cecilie Sørensen

Lyngens

cecilie_soerensen@hotmail.com

60 46 39 83

Camilla Kroustrup

Kokholm

mill-89@hotmail.com

Malene Aarhus Gregersen

Hammershøj

malene93@live.dk

42 33 38 80

Katrine Fredslund

Tapdrup

katrinefredslund@gmail.com

30 27 36 25

Pia Bøgholm

Møllehøj

p.bogholm@gmail.com

51 90 71 72

Vakant

Arnbjerg

Vakant

Dagplejen

Vakant

Dagplejens personale

Vakant

Børnehusenes personale

Solbrit Feldbak

Områdets ledelse

sfe@viborg.dk

30 45 97 45